Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátek

Herní systém nápovědy! Jestli jste noví hráči pro tuto hru, doporučujeme využít herní systém nápovědy. Kliknutím na blikajicí ikonku vykřičník se dozvíte jak se dělají různé akce jako jak začít questit, bojovat a trénovat vaší postavu.

Pokud by, jste měli jakékoliv otázky ohledně ovládaní, podržte kurzor myši nad tím co vás zajímá a vyskočí informační okno.
Při pohybu na herním světě, používej kurzorové klávesy - ASDW. Jiný pohled vaší postavy můžete změnit pomocí myši.
Jestli se setkáte s objektem, monstrem, nebo postavě, kurzorem myši zjistíte co a jak můžete dělat.
Po kliknutím levého tlačítka si můžete vybrat objektu, monstrum, nebo postavu. Pravým tlačítkem můžete dělat různá ovládání.

 

 

Čtení manualu

Hodně se doporučuje, si najít čas k přečtení World of Warcraft manual. To je napsané pro nové uživatelé a obsahuje mnoho nezníněných věcí v tomto průvodci.

 

Přihlášení do hry

Nyní, když máte vytvořený účet, můžete vstoupit do hry a začít hrát. Jakmile zapnete hru, budete pobízený k tomu, aby si přečetli a souhlasili s podmínkami naší smlouvy. V přihlašovací obrazovce, vložíte jméno účtu a heslo, které jste si vybrali a vytvořili. Jakmile se přihlásíte, můžete si vytvořit charakter, u kterýho si můžete vybrat postavu, vzhled a povolání. Pro více informací o povolání můžete navštívit stránku WoWka.ic.cz Zde.

Vyberte si oblast,

kterou si přejte využívat.

 

Výběr Realmu (Serveru)

Jako první potřebujete si vybrat Realm (server). Budete potřebovat kontaktovat své přátele a vybírat stejný realm abyste mohli hrát společně. Hráči na různých realmů nemůžou hrát mezi sebou. Vyberte si realm založený na jazyce, který nejlépe ovládáte. Veškerý veřejný pokec na realmu by měl být v jazyku (English, French nebo German) a veškerý zákaznický servis bude poskytnutý pouze v těchto jazycích.

Vyberte si oblast,

kterou si přejte využívat.

 

Vytváření postav

Vytváření postav je velmi jednoduchá. Stačí si vybrat postavy, pohlaví a povolání. Buďte si vědomi hráčů z Hordy a Alliance nebude schopný hrát mezi sebou.

 

 

Horda vs. Aliance rozdělení

Horda bojuje s Aliancí ve světě Azeroth. Horda či Aliance hráči na protějších frakích nebudou schopný spolupracovat mezi sebou, obchodovat, vytvářet si party a povídat si. Hráči mezi sebou nebudou moct schopni si přečíst, co si píšou. Pokud si přejete hrát s ostatními přáteli, ověřte si, zda jste si vybrali realm, tam kde hraje. Můžete mít postavy na vašem účtu buď z frakce Hordy nebo Aliance jenom na PvE realmu (Normal). Na PVP realmu, u které si můžete vybrat jen hordu nebo Alianci, ale za obě postavy nemůžete hrát. Ty a tvůj kamarád si musíte vybrat, zda budete hrát za Hodu nebo Alianci, tam kde budete hrát společně.

Horda
Aliance
Barbarský Orci - Orcs.
Duchovní Taureni - Taurens.
Pověrčivý Trollové - Tolls.
Přízračný Nemrtvý - Undead.

Krvavý Elfové (Vysocí) - Blood Elves.

Dobrodružný Trpaslíci - Dwarves.
Vynalézavý Gnómové - Gnomes.
Vznešený Lidi - Humans.
Záhadný Temný Elfové - Night Elves.

Draenei.

 

Úprava vzhledu

Můžete přizpůsobit různé varianty vašeho charakteru. Všechny postavy mají volitelné účesy, barvy vlasů a postav. Další rysy jako je obličej, náušnice, rohy, a styl účesu jsou charakteristické pro každou postavu a kombinace pohlaví.

 
  • Skin Color - Barva pleti
  • Face - Obličej
  • Hair Style - Styl vlasů
  • Hair Color - Barva vlasů
  • Special Trait - Piercings, naušnice, make-up.

 

Než najdete správný vzhled postavy hodně dlouho tvá, jednoduše kliknete na "randomize" pro vytvoření náhodného vzhledu postavy. Klikejte tak dlouho, dokud si nevyberete ten správný vzhled, který se vám bude hodit. Hra nabízí další metody jak si vyladit postavu ve hře.

 

 

Výběr jména

Jméno, které si vybíráte se bude ukazovat každému s kterým se ve World of Warcraft setkáte, tak volte moudře!

 

Když jednou vybíráte vaše jméno, vaše postava bude připravena začít nový život ve světě Warcraftu. Klikněte na "Enter World" tím se zapne hra a můžete vstoupit do World of Warcraft!

 

 

Poznámka když umřete

V případě že zemřete ve World of Warcraft, tak se z vás stanete duch a proto vás přesunou k nejbližšímu hřbitovu. Budete muset běžet zpět k vašemu tělu k tomu, abyste se oživily. Prohlídněte si vaší mini-mapu pro pokyny kam se vydat pro tělo.

Pro více informací klikněte Zde.

 

 

Game Master (GM)

Pokud potřebujete kdykoliv pomoc zatímco jste ve hře, neváhejte kontaktovat Game Master (GM). Tým GM jsou k dispozici pomoct vám se širokým okruhem problémů a záležitost, s kterými se můžete setkat. Pro kontaktování GM, následujte tyto jednoduché kroky:

Kliknutí na "červený vykřičník" na liště panelu.

 

Vyberte "Issues that GMs can Assist With" tlačítko.

 

Vyberte si kategorii, která popisuje váš problém.

 

Typ vašeho problému a klikněte na Submit.

 

Na vaší obrazovce se objeví cedule. GM vás brzy kontaktuje, a pomůže vám vyřešit problém.